| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 05905339352798-05905339352798 |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 97 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5.9 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 5905339352798 |
| Värvus | Muul viisil |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | D |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 35 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 6 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 15000 |
Kanlux XLED combines the best features of traditional light bulbs and modern LED light sources. That is why we call it the first real "LED bulb". The glass bulb is in the shape of a traditional "candle", and the LEDs are arranged in such a way that the light spreads in all directions, and the beam angle is up to 320 degrees! XLED DIM C35 is adapted to work with a dimmer.