| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 05905339331533-05905339331533 |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Lambi kuju | Seenekujuline |
| Pikkus | 85 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2-6 W |
| Valgusvoog | 520 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 5905339331533 |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 56 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 6 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 20000 |