| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 05905339267764-05905339267764 |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 591 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 591 mm |
| Kõrgus/sügavus | 14 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3600 lm |
| Pakkimistase 1 | 5905339267764 |
| Kaitseklass | II |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Pinge liik | AC |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Lambiga | Yes |
| Sobib sisseehitatud paigalduseks | Yes |
| Valguse värvus | Valge |
| Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi | 5-25 °C |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | Yes |
| Sobib lakke paigaldamiseks | Yes |
Kanlux AVAR LED to panel w formie ramki, która daje bardzo wiele światła. Jest nowoczesną alternatywą tradycyjnych paneli LED czy opraw rastrowych. Moc oprawy to 40W, a barwa to 4000K (NW). Polecamy ramkę Kanlux AVAR przede wszystkim do wnętrz biurowych, hotelowych, oświetlenia ciągów komunikacyjnych, choć wiemy, że jej design jest na tyle nowatorski, iż na pewno znajdzie zwolenników, którzy zastosują produkt we wnętrzach domowych. Produkt pakowany jest po 2 sztuki.