| Item condition | New |
| Manufacture name | ES114 WALL CONSOLE LIGHT 300 AISI304 |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Width | 327 mm |
| Model | Wall bracket |
| Height | 80 mm |
| Length | 327 mm |
| Angle | 90 ° |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Suitable for cable management system width | 300 mm |
| Packing level 1 | 8712186091209 |
| RAL-number | 0 |
| Surface protection | Other |
| Material | Steel |
| Load bearing capacity | 0 kN |