| Item condition | New |
| Manufacture name | UTC4 FI W OR2 UTC4 FI W with 2 protective contact sockets and FI/LS |
| Brand | OBO Bettermann |
| Country of origin* | HU |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Material | Polyamide (PA) |
| Width | 76 mm |
| Depth | 85 mm |
| Length | 218 mm |