| Item condition | New |
| Manufacture name | ENDCAP STUCCHI 5POL 5PCS |
| Brand | Sylvania |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Length | 0 mm |
| Packing level 1 | 5410288488851 |
| Colour | Other |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Other |
| Transparent | No |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |