| Item condition | New |
| Manufacture name | EMPTY PILLAR SMART-C FIRE IP56 |
| Brand | Scame |
| Country of origin* | IT |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000261 |
| Degree of protection (IP) | IP56 |
| Packing level 1 | 8001636280752 |
| Width | 1.4 mm |
| Height | 580 mm |
| Depth | 450 mm |