EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM image 1
EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until next price list or while stock lasts
EAN: 3606480152009
MPN: NSYCAP125LE
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name EMC DEKSEL IP55 CUT-UITLAAT125X125MM
Brand Schneider Electric
Categories Ventilation Accessories
Country of origin* ES
Harmonized System Code 8414 9000 00
ETIM EC000331
Mounting method Screw mounting
Width 180 mm
Height 240 mm
Suitable for enclosure building width 125 mm
Suitable for enclosure building depth 800 mm
For max. number of fans 1
Diameter 0 mm