| Item condition | New |
| Manufacture name | EK 600-02/10 Electronic-Key |
| Brand | Siedle |
| Categories |
Video Surveillance
|
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8523 5200 00 |
| ETIM | EC001770 |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Power over Ethernet (PoE) | None |
| Packing level 1 | 4056138014200 |
| Mounting method | Other |
| Colour | Black |
| Width | 57 mm |
| Model | Other |
| Height | 25.2 mm |
| Depth | 9.5 mm |
| Material | Plastic |
| Operating temperature | -20-55 °C |
| Networkable | Yes |
| Reading strategy | Data medium |
| Max. number of persons | 500 |
| Max. number of doors | 99 |
| PC-binding | Yes |
| Standalone | Yes |
| Type of interface | None |
| Signalling | Other |
| IFTTT support available | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Electronic-Key sleutel in verbinding met de Electronic-Key leesmodule ELM 600-… (Verpakkingseenheid 10 stuks.)