| Item condition | New |
| Manufacture name | EBC-E-0x40-EMPTY-BB-400A-M6 |
| Brand | EATON |
| Categories |
UPS and Accessories
|
| Type of accessory/spare part | Battery/accumulator |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Packing level 1 | 6430028229253 |
| Width | 1125 mm |
| Height | 1890 mm |
| Depth | 804 mm |