| Item condition | New |
| Manufacture name | Eaton Warranty Advance Product Line H, Distributed services (Physical format), Eaton Warranty extension for 3 years with a higher service level |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Packing level 1 | 3553340686429 |
| Width | 150 mm |
| Height | 5 mm |
| Depth | 210 mm |