| Item condition | New |
| Manufacture name | Eaton Easy Battery+ product T, Distributed services (Physical format), Complete battrery tray |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002850 |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Packing level 1 | 3553340668005 |
| Width | 150 mm |
| Height | 5 mm |
| Depth | 220 mm |