| Item condition | New |
| Manufacture name | Eaton Easy Battery+ product R, Distributed services (Physical format), Complete battrery tray |
| Brand | EATON |
| Country of origin* | FR |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 4911 1010 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Packing level 1 | 3553340686603 |
| Width | 220 mm |
| Height | 5 mm |
| Depth | 150 mm |