| Item condition | New |
| Manufacture name | Light Bulb Clear E27 | A70 | 2700 Kelvin | 1521 Lumen |
| Brand | NORDLUX |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 11 W |
| Luminous flux | 1521 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Packing level 1 | 6923933814114 |
| Packing level 2 | 5400848000975 |
| Colour housing | Other |
| Degree of protection (IP) | IP23 |
| Average nominal lifespan | 15000 h |