DS202 M AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 M AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 M AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 M AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS202 M AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
This price is valid while stock lasts
EAN: 8012542851707
MPN: 2CSR272001R1134
Item condition New
Manufacture name DS202 M AC-C13/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Rated current 13 A
Number of protected poles 2
Breaking capacity 6 kA
Packing details
Packing level 1 8012542851707
Other Technical data
Width 70 mm
Height 93 mm
Depth 69 mm
Release characteristic C
Rated fault current 30 mA