DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 1
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 2
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 3
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection image 4
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 1
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 2
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 3
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection thumbnail 4
DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
This price is valid while stock lasts
EAN: 8012542864004
MPN: 2CSR252001R1255
Item condition New
Manufacture name DS202 AC-B25/0.03 Residual Current Circuit Breaker with Overcurrent Protection
ETIM EC002281
Rated current 25 A
Number of protected poles 2
Breaking capacity 6 kA
Packing details
Packing level 1 8012542864004
Other Technical data
Width 70 mm
Height 93 mm
Depth 69 mm
Release characteristic B
Rated fault current 30 mA