| Item condition | New |
| Manufacture name | DRM 612-02 SM Display call module |
| Brand | Siedle |
| Categories |
Door Entry Systems
|
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8517 6920 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Model | Call display |
| Packing level 1 | 4056138010967 |
| Colour | Silver |
| Width | 99 mm |
| Height | 99 mm |
| Depth | 27 mm |
| With housing | No |
| Number of call buttons | 504 |
| Installation technique | System independent |
| Housing material | Plastic |
| Type of voltage (input voltage) | AC |
| Surface mounting | Yes |
| Hearing aid compatible | No |
| Contains keypad | Yes |
| Flush-mounted installation | Yes |
| Zoom, pan/tilt function | No |
| Manual adjustable camera | No |
| Reading strategy biometric | No |
| Reading strategy code | No |
| Reading strategy data medium | No |
| With day/night function | Yes |
| Number of users | 504 |