| Item condition | New |
| Manufacture name | DPRO TWIST 45W/865 220-240V E27 6X1OSRAM |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC000819 |
| Socket | E27 |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Colour temperature | 6500 K |
| Lamp power | 45 W |
| Packing level 1 | 4008321815040 |