| Item condition | New |
| Manufacture name | XAB4 Document pocket, DIN A4 |
| Brand | EATON |
| Categories |
Assembly Accessories and Parts
|
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 3926 9097 00 |
| Model | Wiring diagram pocket |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 4015082834821 |
| Colour | Grey |
| Width | 265 |
| Height | 40 mm |
| Depth | 235 mm |
| Self adhesive mounting | Yes |
| RAL-number | 7035 |
| Suitable for enclosure building width | 320 mm |
| Transparent | No |