DEVICE CONNECTOR RST20I2F S23 M01VL BR0 image 1
DEVICE CONNECTOR RST20I2F S23 M01VL BR0
Order only Minimal order quantity: 100
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4015573853553
MPN: 96.022.1051.4
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name DEVICE CONNECTOR RST20I2F S23 M01VL BR0
Brand Wieland
Categories Plug-In Connectors
Country of origin* DE
ETIM EC002560
Packing details
Packing level 1 4015573853553
Description
RST® CLASSIC device connector, standard, straight, M25, number of poles 2, model male, connection type spring clamp connection, rated voltage 50 V / 120 V, rated current 20 A, color of coding/ contact carrier signal brown