DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW TB04 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW TB04
Order only Minimal order quantity: 100
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4049088321917
MPN: 91.951.9653.0
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name DEVICE CONNECTOR GST15I5S B1 R WW TB04
Brand Wieland
Categories Device Connectors
Country of origin* DE
ETIM EC002566
Packing details
Packing level 1 4049088321917
Description
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 5, model female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 13 A, color of coding/ contact carrier turquoise blue