DEVICE CONNECTOR GST15I2S S1 R W PB01 image 1
DEVICE CONNECTOR GST15I2S S1 R W PB01
Order only Minimal order quantity: 100
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4015573910454
MPN: 91.922.9453.0
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name DEVICE CONNECTOR GST15I2S S1 R W PB01
Brand Wieland
Categories Device Connectors
Country of origin* DE
ETIM EC002566
Packing details
Packing level 1 4015573910454
Description
gesis® MINI device connector, snap-in, housing material thickness: 0.5 - 1.5 mm, number of poles 2, model male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 6 A, color of coding/ contact carrier pastel blue