| Item condition | New |
| Manufacture name | DELF C 500 RGB PRO light bar, 24V, 30 LED |
| Brand | SLV |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Width | 20 mm |
| Beam angle | 120 ° |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Length | 500 mm |
| Height/depth | 15 mm |
| Lamp type | LED not exchangeable |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Lamp power per meter | 15 W |
| Lamp voltage | 24 V |
| Luminous flux per meter | 0 lm |
| Packing level 1 | 4024163121750 |
| Mounting method | Surface mounting |
| Protection class | III |
| Model | Strip |
| Conductor cross section | 0 mm² |
| Connection type | Other |
| Voltage type | DC |
| Type of control gear | LED operating device current-controlled |
| Self-adhesive | Yes |
| Diameter | 0 mm |
| Suitable for dimmer | Yes |
| Number of poles | 0 |
| With protective cover | No |
| Lowest bending radius | 0 mm |
| Length of particular segments | 0 mm |
| With connection set | No |
| With end piece | No |
| Number of nodes per meter | 60 |
| Max. system power | 0 W |
| Colour of light | RGB |
| IFTTT support available | No |
| Type of wiring | Ending |
| Rated life time L70/B50 at 25 °C | 0 h |
| Lamp power per foot | 0 W |
| Number of nodes per foot | 0 |
| Energy efficiency class of the built-in lamp | A++, A+, A (LED) |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Lumen maintenance at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Failure rate at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Colour temperature adjustable | No |
| Luminous flux adjustable | No |
| Beam angle adjustable | No |
| Exchangeable control gear | Yes |
| Power factor | 0 |
Aluminum profile LED system of - a new solution in the field of interior and exterior lighting. Innovative LED lighting system is designed for lighting and illumination. LED profiles are used in the fields of: interior design, architecture, furniture, stage design, advertising, industrial design, exhibits (shop windows, displays, museum lighting, etc.). The system also includes such forms of LED profile that hide the LED light source and direct the light to the side so that direct light does not irritate the eyes. Online store offers Lampa.lv shirouy selection of different LED profiles that meet all international quality standards