| Item condition | New |
| Manufacture name | Daker DK UPS parallel set |
| Brand | Legrand |
| Categories |
UPS Systems & Accessories
|
| Harmonized System Code | 8504 9090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Width | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 0 mm |