| Item condition | New |
| Manufacture name | CrystalWay Panel Kit 30m |
| Brand | EATON |
| Harmonized System Code | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Width | 28 mm |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Length | 330 mm |
| Height/depth | 183 mm |
| Material | Plastic |
| Light outlet | Indirect |
| Light sharing | Symmetric |
| Grid perforated | No |
| Reflector perforated | No |
| Design of the grid/reflector | Matt |
| Packing level 1 | 3660191105716 |
| Packing level 2 | 3660191105716 |