Cover PD-MS-KMV01508 image 1
Cover PD-MS-KMV01508
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125476887
MPN: OEZ:47688
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Cover PD-MS-KMV01508
Brand OEZ
Categories Mounting Components
ETIM EC002620
Packing details
Packing level 1 8590125476887
Description
with cut-out 45 mm number of modules 34, cover height 150 mm, for RZE, NP, QA, width 800 mm