Cover PD-M-KM02006 image 1
Cover PD-M-KM02006
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125442752
MPN: OEZ:44275
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Cover PD-M-KM02006
Brand OEZ
Categories Mounting Components
ETIM EC002620
Packing details
Packing level 1 8590125442752
Description
without cut-out 45 mm, cover height 200 mm, for modular system NP66, cabinet width 600 mm