Cover PD-M-KM01505 image 1
Cover PD-M-KM01505
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 8590125442684
MPN: OEZ:44268
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name Cover PD-M-KM01505
Brand OEZ
Categories Mounting Components
ETIM EC002620
Packing details
Packing level 1 8590125442684
Description
without cut-out 45 mm, cover height 150 mm, for modular system NP66, cabinet width 500 mm