| Item condition | New |
| Manufacture name | Corner elevator part 1000 pcs |
| Brand | Ensto |
| ETIM | EC002625 |
| Type of accessory/spare part | Mounting bracket |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 6438100340742, 6438100340742 |
| Packing level 2 | 6438100340742 |
| Width | 51 mm |
| Height | 25 mm |
| Depth | 11 mm |