| Item condition | New |
| Manufacture name | Conversion Kit 58W 3H |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Protection class | I |
| Power | 5 W |
| Nominal voltage | 207-253 V |
| With remote switch connection | No |
| Monitoring equipment | None |
| Nominal operation time | 3 h |
| Packing level 1 | 5205050008012 |
| Packing level 2 | 5205050008043 |