| Item condition | New |
| Manufacture name | CONSOLE OMEGA 150 Zplus |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7314 5000 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Width | 200 mm |
| Model | Wall bracket |
| Height | 131 mm |
| Length | 50 mm |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Suitable for cable management system width | 150-200 mm |
| Packing level 1 | 8428031160838 |
| RAL-number | 0 |
| Surface protection | Other |
| Material quality | Other |
| Material | Steel |
| Load bearing capacity | 1.1 kN |