CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03 image 1
CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Order only Minimal order quantity: 100
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4049088001499
MPN: 96.033.4054.3
Item condition New
Manufacture name CONNECTOR RST25I3SB1 YR1S BG03
Packing details
Packing level 1 4049088001499
Description
RST® CLASSIC connector, angled 90°, number of poles 3, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 25 A, cable diameter 6 - 10 mm, color of coding/ contact carrier concrete grey