CONNECTOR RST20I5S B1 ZR2 SW image 1
CONNECTOR RST20I5S B1 ZR2 SW
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4015573861848
MPN: 96.051.4153.1
Item condition New
Manufacture name CONNECTOR RST20I5S B1 ZR2 SW
Packing details
Packing level 1 4015573861848
Description
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 5, female, connection type screw connection, rated voltage 250 V / 400 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier black