CONNECTOR RST20I3S S1 ZR2 V GL image 1
CONNECTOR RST20I3S S1 ZR2 V GL
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 24.12.26
EAN: 4015573769717
MPN: 96.032.4153.0
Item condition New
Manufacture name CONNECTOR RST20I3S S1 ZR2 V GL
Packing details
Packing level 1 4015573769717
Description
RST® CLASSIC connector, straight, number of poles 3, male, connection type screw connection, rated voltage 250 V, rated current 20 A, cable diameter 10 - 14 mm, color of coding/ contact carrier light grey