| Item condition | New |
| Manufacture name | CON.LITE CQH1 18-58W 1H |
| Brand | EATON |
| Country of origin* | RO |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8512 2000 00 |
| ETIM | EC000471 |
| Protection class | I |
| Power | 5 W |
| Nominal voltage | 207-253 V |
| With remote switch connection | Yes |
| Monitoring equipment | None |
| Nominal operation time | 1 h |
| Packing level 1 | 8714112060372 |
| Packing level 2 | 8714112060372 |