| Item condition | New |
| Manufacture name | CLIC 71 PLASIC PIPI CLAMP |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 30 mm |
| Height | 100 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 115 mm |
| Packing level 1 | 4250217421921 |
| Colour | White |
| Diameter | 75 mm |
| Material | Plastic |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |