| Item condition | New |
| Manufacture name | CLA LEDLuster DT3.5-25W E14 CRI90 P45 CL |
| Brand | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Dimmable | Yes |
| Colour rendering index CRI | 90-100 |
| Lamp efficacy | 71.4 lm/W |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Luminous flux | 250 lm |
| Packing level 1 | 8718699646387 |