| Item condition | New |
| Manufacture name | CLA LEDLuster D 3.5-15W P45 E27 GOLD SP |
| Brand | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Dimmable | Yes |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Lamp efficacy | 38.9 lm/W |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Luminous flux | 136 lm |
| Packing level 1 | 8718699686628 |