| Item condition | New |
| Manufacture name | CLA LEDLuster D 2.7-25W P45 E27 827 CL |
| Brand | PHILIPS |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC001959 |
| Dimmable | Yes |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Lamp efficacy | 92.6 lm/W |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Luminous flux | 250 lm |
| Packing level 1 | 8718696709887 |