| Item condition | New |
| Manufacture name | CC-UAT-500EUR CC-UAT-500EUR Carrying Case |
| Brand | Beha-Amprobe |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 4202 9900 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Colour | Red |
| Width | 330 mm |
| Model | Bag |
| Height | 780 mm |
| Depth | 155 mm |
| Material | Fabric |
| Packing level 1 | 0195112016152 |
| Diameter | 0 mm |
| Material quality | Other |
| Padlock shackle | No |
| Rollable | No |
| With shoulder strap | Yes |
| Signal-red | No |
| With lock | No |
| Removable tray | No |
| Total number of compartments | 5 |
| With foam | No |
| With divider | Yes |
| With telescopic handle | No |
De Beha-Amprobe CC-UAT-500EUR draagtas, inbegrepen in de UAT-505-EUR-kit, heeft een schouderriem zodat u de tas comfortabel kunt dragen en biedt u voldoende ruimte voor de volledige UAT-505-EUR-kit.