| Item condition | New |
| Manufacture name | CC-ULD-400-EUR Carrying case ultrasonic leak detector |
| Brand | Beha-Amprobe |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 4202 1250 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Colour | Black |
| Width | 390 mm |
| Model | Case |
| Height | 120 mm |
| Depth | 300 mm |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 0095969917834 |
| Diameter | 0 mm |
| Material quality | Other |
| Padlock shackle | Yes |
| Rollable | No |
| With shoulder strap | No |
| Signal-red | No |
| With lock | No |
| Removable tray | No |
| Total number of compartments | 3 |
| With foam | Yes |
| With divider | Yes |
| With telescopic handle | No |