| Item condition | New |
| Manufacture name | Cable strain relief with cable clamps for width 1350mm |
| Brand | Hager |
| Categories |
Assembly Accessories & Parts
|
| ETIM | EC002624 |
| Material | Metal |
| Packing level 1 | 7611919323659 |
| Width | 1250 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 30 mm |
-