| Item condition | New |
| Manufacture name | Cable entry plate, univers, IP4 |
| Brand | Hager |
| ETIM | EC000211 |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 3250612764600, 3250612764600 |
| Packing level 2 | 3250612764600 |
| Packing level 3 | 3250612764600 |
| Width | 232 mm |
| Model | Blind |
| Height | 120 mm |
| Depth | 17 mm |
| Surface protection | Untreated |
| Pre-stamping | No |