C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL400 INOX316 image 1
C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL400 INOX316
Order only Minimal order quantity: 14
Price (excl. VAT):
This price is valid until 31.12.26
EAN: 3660612287519
MPN: MV62861
Package: 1
Box: 14
Pallet: 168
Estimate delivery time to our warehouse: 4-6 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL400 INOX316
Brand GEWISS
Categories Mounting Profiles
Harmonized System Code 7216 9110 00
ETIM EC000022
Width 33.5 mm
Model Clamping console
Height 200 mm
Length 450 mm