| Item condition | New |
| Manufacture name | Bulb LED GU10 4.7W 2700K 345lm 36" without packaging. |
| Brand | PHILIPS |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 4.7 W |
| Luminous flux | 345 lm |
| Filament lamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
| Packing level 1 | 0490019138045 |
| Packing level 2 | 0490019138045 |