| Item condition | New |
| Manufacture name | Bulb LED E27 5.5W A60 4000K 470lm FR without packaging. |
| Brand | PHILIPS |
| Harmonized System Code | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 4000 K |
| Luminous flux | 470 lm |
| Packing level 1 | 0490013650017 |
| Packing level 2 | 0490013650017 |