| Item condition | New |
| Manufacture name | BULB GLOBE FILAMENT LED AMBER E27 5W 2200K DIMABLE |
| Brand | FARO |
| Categories |
E27 LED Bulbs, 5 W
E27 Light Bulbs |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | E27 |
| Colour temperature | 2200 K |
| Lamp power | 5 W |
| Packing level 1 | 8421776097353 |