| Item condition | New |
| Manufacture name | Bulb E14 40W T25L |
| Brand | NBB |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Socket | E14 |
| Diameter | 25 mm |
| Lamp power | 40 W |
| Packing level 1 | 0447123175886 |