| Item condition | New |
| Manufacture name | BS70 MOUNTING CLAMP D=70MM SET |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 20 mm |
| Height | 105 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 80 mm |
| Packing level 1 | 4250217421945 |
| Colour | Silver |
| Diameter | 70 mm |
| Material | Steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |