| Item condition | New |
| Manufacture name | BOITE CENTRE PM A OPERCULER |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Mounting method | Concrete building |
| Model | Single |
| Shape | Round |
| Packing level 1 | 3589354921201 |
| Colour | White |
| Width | 100 mm |
| Halogen free | No |
| Construction type | Device connection box (round/square) |
| Length | 72 mm |
| Material | Plastic |
| Number of inlets | 6 |
| Luminaire hook mounting | No |
| For tube diameter | 20/25 mm |